EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çeşitli Tören ve Etkinliklerle Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çeşitli Tören ve Etkinliklerle Kutlandı.

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı saat 9.30 da Atatürk Anıtına Çelenk sunma töreni ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini  sunmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak Kaymakamlık Makamına Sokollu İlkokulu öğrencisi Sena Nur AVCI,  Belediye Başkanlığı Makamına Atatürk Ortaokulu öğrencisi Kıvanç ÇANKAYA ve Garnizon  Komutanlığı Makamına Cumhuriyet İlkokulu  öğrencisi Işılay MUÇO oturdu.

      İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen törene Kaymakamımız Sayın Alparslan KILIÇ, Jan. Böl. Kom. Hasan Murat ÇAKAR, Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, Daire Amirleri, Siyasi Partilerin Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri, öğrencilerimiz ve halkımız katıldılar.

    Stadyumdaki tören Saygı duruşu ve akabinde İstiklal marşının okunması ile başladı. Öğrenciler tarafından şiirler okundu. İlk ve orta öğretim okullarındaki kız ve erkek öğrencilerin katılımları ile çeşitli yarışmalar düzenlendi. Cumhuriyet Ortaokulu tarafından folklor gösterileri yapıldı.

     Hafta içerisinde yapılan çeşitli etkinliklerde ve bayram alanında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenci ve okullara kupa ve madalyaları protokol üyeleri tarafından verildi.

 

Resimler İçin Tıklayınız…

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.