EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlandı.

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çeşitli Tören ve Etkinliklerle Kutlandı.

       23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı saat 9.00 da Atatürk Anıtına Çelenk sunma töreni ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini  sunmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak Kaymakamlık Makamına Atatürk Ortaokulu 5/B sınıfı öğrencisi İrem GUDEN , Belediye Başkanlığı Makamına Cumhuriyet Ortaokulu 4/A sınıfı öğrencisi Ezel Zeynep Ada ÖZTUGRAN ve İlçe Jandarma Komutanlığı Makamına Sokollu İlkokulu 4/D sınıfı öğrencisi Emir DİNÇER oturdu.

      İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen törene Kaymakamımız Sayın Alparslan KILIÇ, Jan. Böl. Kom. Kd. Bşçvş. Ercan BİLGİÇ, Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, Daire Amirleri, Siyasi Partilerin Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri, öğrencilerimiz ve halkımız katıldılar.

    Stadyumdaki tören Saygı duruşu ve akabinde İstiklal marşının okunması ile başladı. Öğrenciler tarafından şiirler okundu. İlk ve orta öğretim okullarındaki kız ve erkek öğrencilerin katılımları ile çeşitli yarışmalar düzenlendi. Farklı yaş grupları tarafından hazırlanan Folklor gösterileri yapıldı.

     Hafta içerisinde yapılan çeşitli etkinliklerde ve bayram alanında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenci ve okullara kupa ve madalyaları Kaymakamımız Sayın Alparslan KILIÇ, Jan. Böl. Kom. Kd. Bşçvş. Ercan BİLGİÇ ve Belediye Başkanı Oğuz TEKİN tarafından verildi.

     Törenin sonunda  Havsa Kızılay Derneği tarafından çocuklara yönelik bayrak ve balonlu etkinlik yapıldı.

Resimler İçin Tıklayınız...

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.