EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havsa Atatürk Ortaokulu Anasınıfı Yıl Sonu Gösterisi Yapıldı

Havsa Atatürk Ortaokulu Anasınıfı Yıl Sonu Gösterisi Yapıldı

     Havsa Atatürk Ortaokulu Anasınıfı yılsonu gösterisi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özkan FİDAN İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Taner KEMERCİ, okul müdürümüz Yusuf FİDAN , öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrencilerin katılımı ile Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonunda yapıldı..  

     Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını yapan Anasınıfı öğretmeni Bedia YURTSEVER, Çocuklarımızın toplum önünde kendini ifade edebilme, kendilerine olan güvenlerini gösterebilmeleri, Türk kültürünü tanıma ve sergilemeleri, büyüdüklerinde hafızalarında tatlı anıların olduğunu bir gün yaşatmak için onların en büyük destekçisi siz anne ve babalar hepimiz bugün onlar için toplandık. dedi.

     Mezun olan öğrencilere diplomaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özkan FİDAN tarafından verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özkan FİDAN " Ana okulundan ayrılacak öğrencileri bir üst sınıfa gönderdikleri için mutlu olduğunu ve bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum, emeği geçen tüm idareci öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum dedi."

     Atatürk Ortaokulu anasınıfı öğrencileri birbirinden güzel gösterilerini sundular. Gösteriler sırasında çocuklarıyla birlikte o heyecanı yaşayan veliler alkışlarıyla onlara destek verdiler.

 

20-05-2016

 

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.