EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havsa Atatürk Ortaokulu Voleybol Takımından İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN´a Ziyaret.

Havsa Atatürk Ortaokulu Voleybol Takımından İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN´a Ziyaret.

     Yıldız Erkekler Voleybol İl birincisi olarak ilimizi 11-13 Şubat 2016 tarihlerinde Çanakkale İlinde düzenlenen Yıldız Erkekler Grup birinciliği müsabakalarında temsil eden Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımı müsabakalar sonucunda grup birincisi oldu.

     7-10 Mart 2016 tarihleri arasında Karabük İlinde düzenlenecek olan Voleybol Yıldızlar Türkiye Yarı Finaline katılmaya hak kazanan Sporcu öğrencilerimiz ve öğretmenleri yarı final müsabakaları öncesinde Okul Sporları İl Koordinatörü Sayın Şaban Arda başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan’ı ziyaret etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemal SOYTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özkan FİDAN, Okul Müdürü Yusuf FİDAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Zeynep TARHAN´da bulundular.

     26 Şubat 2016 Cuma günü saat 14.00’da Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Özcan, sporcu öğrencilerimizi ve öğretmenlerini tebrik ederek; “ İlimizden bir okulumuzun gruplardan birinci olarak çıkması, yarı finallere katılmaya hak kazanması bizler için güzel bir duygu. Ben bu başarıda emeği olan herkesi tebrik ediyorum. İnşallah yarı final mücadelelerinden de birincilik bekliyoruz. İnşallah Türkiye finallerinde sizleri sahada izlemek istiyoruz.

     Spor bizim için son derece önemli. Okul sporlarını biz zaten teşvik ediyoruz, en azından her okulumuzun birkaç sportif alanda faaliyet göstermesini istiyoruz. Bu faaliyetlerde sizler gibi başarılı olan sporcu öğrencilerimizi de ayrı önemsiyoruz. Sizlerden ricam, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü unutmamanız. Spor yaparken derslerini aksatmamanız, fair play ruhu içerinde centilmence spor yapmanız, disiplinli çalışmanız, eğitiminiz ile beraber sporu da sonuna kadar ileri düzeyde devam ettirmeniz. Bizim talebimiz, sizlerden beklentimiz bu. Karabük İlinde düzenlenecek olan yarı final müsabakalarından başarılı bir sonuçla döneceğinize inanıyorum. Şimdiden sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

29-02-201629-02-201629-02-201629-02-201629-02-201629-02-2016

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.