EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekleri Türkiye Yarı Finalinde.

Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekleri Türkiye Yarı Finalinde.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakalarında Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımı  Grup Şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazanmıştır.

11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Çanakkale’de Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları erkelerde Anafartalar Spor Salonu´nda, kızlarda ise 18 Mart Spor Salonu´nda gerçekleştirildi.

10 farklı ilden yaklaşık 120 sporcunun katıldığı grup müsabakalarında Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımı Grup Şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazanmıştır.

Kıyasıya bir mücadeleyle geçen şampiyonada öğrencilerin sıkı disiplin ve emeklerinin doğal sonucu olan bu şampiyonluk ekip ruhunun da önemine dikkat çekti. Her alanda kendisini geliştiren ve hep bir adım ileri felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Yıldız Erkekler Voleybol takımı turnuvada il birincisi olmuştur.


            Havsa Atatürk Ortaokulu Müdürü Yusuf FİDAN, “ Bu başarılar tamamen ekip ruhunun ürünüdür. Öğretmeninden öğrencisine tüm personelin koordineli çalışması ve yapılan her işte birlik ve beraberlik duygusuyla hareket edilmesi okulumuza bu tarz başarıları getirmekte ve daha da getirecektir Okulumuzun ilçemize ve ilimize kazandırdığı bu başarının diğer tüm okullara örnek olmasını temenni ediyorum.

Bu zorlu mücadele de her zaman yanımızda olan İlçemiz Kaymakamı Sayın Alpaslan KILIÇ’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özkan FİDAN’a vermiş oldukları destek ve katkılarından dolayı öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum.

 

Ayrıca başarılarından dolayı tüm öğrencilerimi ve Beden Eğitimi öğretmenim Sayın Zeynep TARHAN’ı tebrik ediyorum’ dedi.

16-02-2016

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.