EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımının Başarısı

Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımının Başarısı

     Havsa Atatürk Ortaokulu, il ve ilçe okullarının katılımıyla gerçekleştirilen Yıldız Kız Voleybol turnuvasında il birinciliği alarak Yalova’da yapılacak olan Marmara bölge şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

     Kıyasıya bir mücadeleyle geçen şampiyonada öğrencilerin sıkı disiplin ve emeklerinin doğal sonucu olan bu şampiyonluk ekip ruhunun da önemine dikkat çekti. Her alanda kendisini geliştiren ve hep bir adım ileri felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Yıldız Kız Voleybol takımları turnuvada il birincisi olmuşlardır

     Öte yandan başarılı öğrenciler öğretmenleriyle birlikte Havsa Kaymakamı Yunus ATAMAN’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN ve Okul Müdürü Yusuf AVCI da katıldılar.

     Atatürk Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol takımı öğrencilerini makamında kabul eden Sayın ATAMAN, “Sportif başarılarla Havsa’mızın bayrağını en yükseklerde dalgalandıran öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Sağlıklı, spora ilgi duyan bir nesil yetiştirmek üzere elimizden gelen desteği vereceğiz. Öğrencilerimizi Türkiye Finallerinde ilçemizi temsil ederken görmek isteriz.” diye konuştu

     Bir süre öğrencilerle sohbet eden kaymakam Yunus ATAMAN, öğrencilerden başarılarının devamını diledi.

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.