EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldızlar Voleybol Takımlarının Zaferi

Havsa Atatürk Ortaokulu Yıldızlar Voleybol Takımlarının Zaferi

      2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı, Havsa Atatürk Ortaokulu açısından sportif ve akademik faaliyetlerle dolu dolu başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Edirne Okullar Arası Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Voleybol İl Birinciliğinde zafer Havsa Atatürk Ortaokulu´nun oldu.

     Havsa Atatürk Ortaokulu, il ve ilçe okullarının katılımıyla gerçekleştirilen Yıldız Kız ve Yıldız Erkekler Voleybol turnuvasında il birinciliği alarak Çanakkale’de yapılacak olan Marmara bölge şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

     Kıyasıya bir mücadeleyle geçen şampiyonada öğrencilerin sıkı disiplin ve emeklerinin doğal sonucu olan bu şampiyonluk ekip ruhunun da önemine dikkat çekti. Her alanda kendisini geliştiren ve hep bir adım ileri felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Yıldız Kız ve Yıldız Erkekler Voleybol takımları turnuvada il birincisi olmuşlardır.

     Öte yandan başarılı öğrenciler öğretmenleriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdür Özkan FİDAN ve Kaymakam Alparslan KILIÇ’ı makamında ziyaret etti.

     Atatürk Ortaokulu Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Voleybol takımları öğrencilerini makamında kabul eden Sayın KILIÇ, “Sportif başarılarla Havsa’mızın bayrağını en yükseklerde dalgalandıran öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Sağlıklı, spora ilgi duyan bir nesil yetiştirmek üzere elimizden gelen desteği vereceğiz” diye konuştu.

     Bir süre öğrencilerle sohbet eden kaymakam Alparslan KILIÇ, öğrencilerden başarılarının devamını istedi.

 

     Havsa Atatürk Ortaokulu Müdürü Yusuf FİDAN, “Bu başarılar tamamen bir ekip ruhunun ürünüdür. Öğretmeninden öğrencisine tüm personelin koordineli çalışması ve yapılan her işte birlik ve beraberlik duygusuyla hareket edilmesi okulumuza bu tarz başarıları getirmekte ve daha da getirecektir. Çalışmak, emek sarf etmek, gayret göstermekle temeli sağlam zeminlere oturtulan sportif ve akademik faaliyetlerimiz tüm personelimizin özverili ve disiplinli çalışmalarının ve hiç kaybetmediğimiz birlik beraberlik ruhunun kaçınılmaz doğal bir sonucudur. Okulumuzun ilçeye ve ile kazandırdığı sportif ve akademik faaliyetlerdeki başarıların diğer tüm okullara örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

22-01-201622-01-2016

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.