EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Havsa Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu “İlkbahara Hazırlanıyoruz” Etkinlikleri Gerçekleştirdi.

Havsa Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu “İlkbahara Hazırlanıyoruz” Etkinlikleri Gerçekleştirdi.

 

     Havsa Vilayetler Hizmet Birliği Anadolu Müdürlüğü olarak öğretmen ve öğrencilerimiz ile birlikte öğrenme mekanlarının sadece dersliklerle sınırlı olmadığı göz önünde bulundurularak; zihinsel,bedensel ve ruhsal açıdan öğrencilerimize vereceği katkı düşünülerek, okulumuzdaki oyun alanları ve bahçeleri ilkbahara hazırlık çalışmaları kapsamında yeniden düzenlenmiştir.

     Öncesinde Okul Aile Birliği ve velilere yönelik bilgilendirme çalışması yapılmıştır. İşbirliği çerçevesinde tüm öğretmenlerin, yardımcı personelin ve stajyer öğrencilerimizin de yardımıyla ilkbahara uygun mekanlar yaratılmıştır. Bunun yanı sıra, öğrencilerimizin minik elleriyle diktiği çiçek ve ağaçlar okulumuza daha da renk katmıştır.

     Aynı zamanda Polis Haftası etkinlikleri nedeniyle İlçe Emniyet müdürümüz Alpaslan BİLSEL ekibiyle beraber okulumuzu ve öğrencilerimizi ziyaret etmişlerdir. Ziyaret sırasında öğrencilerimize çeşitli ikramlarda bulunmuşlar ve öğrencilerimiz de kendilerine çiçek takdim etmişlerdir.

     Havsa Vilayetler Birliği Anaokulu bu ziyaretten onur duymuş olup kendilerine teşekkürlerini sunmuşlardır.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.