EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.      İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama Ve İşbirliği Komisyon toplantısı 10.09.2015 Perşembe günü Süloğlu Kaymakamı Numan Altay başkanlığında Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapıldı.

     Toplantıya Havsa Kaymakam vekili olarak Süloğlu Kaymakamı Numan Altay, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Albay Kamuran Ersan, İlçe Emniyet Müdürü Alpaslan Bilsel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, Özel İdare Müdürü v. Ramazan Kayalı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aydın Avcı, okul müdürleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldılar.

     Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aydın Avcı, daha önce yapılan çalışmalar hakkında komisyon üyelerine açıklamalarda bulundu.

     Hayat boyu öğrenme kapsamında işbirliği halinde açılabilecek kursların tespitleri yapılarak komisyon üyeleri arasında fikir alışverişinde bulunuldu. Ortaöğretim mezunlarına açılabilecek destekleme ve yetiştirme kursları görüşüldü. Aynı zamanda, halk eğitim merkezi bünyesinde ve dışında açılabilecek genel ve meslek edindirme kursları hakkında görüşmeler yapıldı.

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.