EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN’ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN’ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Sonu Mesajı

      Saygı Değer Yönetici ve Öğretmen Arkadaşlarım, Değerli Velilerimiz, Sevgili Öğrenciler.

     2016-2017 Eğitim Öğretim yılının 1.dönemini sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da aynı duygular içinde, hep birlikte karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ortamında 2.dönemi de tamamlamak için büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

     Sevgili Öğrenciler;

     Okulların açıldığı günden itibaren tempolu bir şekilde çalıştınız, çabaladınız; okullarımızda görmüş olduğunuz eğitim ve öğretim ile Türk Millî Eğitimi’nin hedeflerine varmaya, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği Çağdaş Medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmayı amaç edindiniz. Tatil süresince önce dinlenmenizi, ailelerinizle birlikte zaman geçirmenizi ve özellikle kitap okuyarak vaktinizi olumlu bir şekilde değerlendirmenizi istiyor; ikinci dönemin daha da başarılı geçirmenizi canı yürekten temenni ediyorum.

     Saygıdeğer anne-babalar;

     Çocuklarımızın başarılı olması, sizin onlara göstereceğiniz sevgi ve hoşgörü ortamında sorunları paylaşıp, çözüm yolları aramanıza bağlıdır. Bu nedenle onları şefkat ve merhamet duygularınızla motive edip, bağrınıza basınız. Başarılı çocuklarımızı da ödüllendiriniz. Onları tatil dönüşü okullarına dinlenmiş ve moral depolamış olarak gönderiniz.

     Sayın velilerimiz, çocuklarımızın başarıya ulaşmalarını sağlamak için  kitap okumaya teşvik ediniz.

     Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

     Sizler öğrencilerinizi sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde milli, manevi değerlerine bağlı, Türk Millî Eğitim Sistemimizin genel ve özel amaçları doğrultusunda onları yetiştirmektesiniz. Birinci dönemdeki üstün çalışma azminizden ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizlere tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

   2016–2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. döneminde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar ders başı yapılması dileklerimle tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir yarıyıl tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese saygılarımı sunuyorum.

                                     

 

                                                             Özkan FİDAN

                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.