EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özkan FİDAN`ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özkan FİDAN`ın  30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

     30 Ağustos Zafer Bayramı dünya tarihine damga vuran, Türk milletinin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından, ulusumuzun övünç kaynağı, şanlı tarihimizin özel günlerinden birisidir.

     1922 yılında 26 Ağustos´ta başlayıp, 30 Ağustos´ta Dumlupınar´da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkumandanlığında Şanlı Ordumuzun ve milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi dünyaya verilen büyük bir mesajdır.  

     Başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu zaferi bize hediye eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları bize vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve bütün halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

 

           Özkan FİDAN

    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.