EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anasınıfı Anneler Günü ve Yılsonu Gösterisi Yapıldı

Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anasınıfı Anneler Günü ve Yılsonu Gösterisi Yapıldı

      Havsa Ş.Ö.M.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anasınıfının hazırlamış olduğu Anneler Günü ve Yılsonu gösterisi okulun çok amaçlı salonunda yapıldı.

     Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat KAFLI,  Okul müdürü V. Seher ESER, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldılar.

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Anasınıfı öğretmeni Hilal GANİ bir konuşma yaptı. Ardından öğrenciler hazırlamış oldukları şiirleri ve gösterileri izleyicilere büyük bir beceri ile sundular. Gösteriler sırasında çocuklarıyla birlikte o heyecanı yaşayan veliler alkışlarıyla onlara destek verdiler. Gösterilerin ardından Okul Müdürü Seher ESER günün anlam ve önemi ile ilgili bir konuşma yaptı.

     Son olarak minik öğrencilere okul müdürü tarafından mezuniyet belgeleri verildi. Daha sonra tüm öğrenciler teker teker annelerine çiçek sunmasıyla program sona erdi.  

Resimler İçin Tıklayınız...

 

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.