EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunları Kep Töreni İle Uğurlandı.

Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunları Kep Töreni İle Uğurlandı.

     Okul bahçesinde yapılan törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN, İl Genel Meclisi Üyesi Fedai IŞIK, Esnaf Odası Başkanı Yıldırım SAİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rahmi MERDİVAN, Belediye Meclis Üyeleri Necmettin FİDAN, Mesut ÖZTÜRK ve öğrenci velileri katıldı. Tören mezunlar yürüyüşü, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

     Mezun olan öğrencilere hitap eden Okul Müdürü Aydın AVCI ‘’Burada bu anlamlı günde, 4 yıl önce bize emanet edilen öğrencilerimizi hep birlikte uğurlamak ve mezuniyet sevinçlerini paylaşmak için toplanmış bulunuyoruz.  Bu gün her ne kadar öğrencilerimizi aramızdan uğurlamak için toplanmış bulunsak da onların üzerinde en fazla emeğe sahip fedakâr öğretmen arkadaşlarıma da hitap etmek istiyorum. Çünkü bu gün o emeklerimizin nişanesi olan bir gündür. Emeklerimizin karşılığını göreceğimiz hasat zamanı bugündür.

     Değerli velilerimiz; dünyaya geldikleri günden itibaren üzerine titrediğiniz, büyük emekler verdiğiniz, özenle ve nice zorluklara rağmen bu seviyeye getirdiğiniz yavrularınızla ne kadar gurur duysanız da azdır. Çünkü onlar bizim geleceğimizdir.

     Mezun olan öğrencilerimizin bundan sonraki hayatlarında başarılarını diliyorum.’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

     Daha sonra dereceye giren öğrencilerimize plaketleri verildi. Okul birincilerimiz Anadolu Meslek programından Meltem Karakaş ve meslek programından Seval Kartal mezuniyet kütüğüne plaket çaktı. Mezun olan 12. sınıf öğrencileri, tek tek sahneye davet edilerek sınıf öğretmenlerinden başarı belgelerini aldılar. Ardından mezun olan öğrencilerimiz keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

     Tören programı Halk Eğitim Merkezinin hazırlamış olduğu serginin açılışı ve müzik dinletisi ile devam etti.     

Resimler İçin Tıklayınız...

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.