EDİRNE HAVSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ş.Ö.M.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi Gerçekleştirildi.

Ş.Ö.M.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi Gerçekleştirildi.

     Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi  kapsamında okulumuzda öğrenim gören öğrencilerin; öğretmenleriyle birlikte, okulun bulunduğu mahallede, bulunmadığı takdirde sırasıyla ilçede veya İl içinde tespit edilen ihtiyaç sahibi kişilerin; evlerinin bölümlerinin küçük  bakım ve onarımlarının, evlerinde bulunan kullanılamaz veya eskimiş durumdaki eşyalarının tamir ya da değişim gerektiren küçük onarımlarının, hayatlarını  kolaylaştırıcı bilgilendirme ya da yardımların, onları sevindirecek, mutlu edecek maddi ya da manevi dokunuşların toplum hizmeti kapsamında belirli bir plan ve proje dahilinde yerel imkanlarla yapılması amaçlanmaktadır.

     Proje etkinlikleri çerçevesinde öğrencilerimize sahip oldukları milli, manevi,ahlaki, insani ve kültürel değerleri ve yaşlılara saygıyı geliştirmeleri için "Bir dilek tut" etkinliği kapsamında bir ailemiz ziyaret edilerek doğum günleri kutlanmıştır. 

     Yine proje etkinlikleri kapsamında ilçemizde tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrenci ve aileler evlerinde ziyaret edilerek,  Okulumuz Bilişim Teknolojileri alanı öğrenci ve öğretmenleri tarafından  bilgisayar kurulumları gerçekleştirildi.

Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat 1 22500 Havsa/EDİRNE - 0(284)336 30 40 e posta havsa22meb.gov.tr / 143437meb.k12.tr

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.